Форс-мажори та Мільярди. Топ-менеджер Dentsu Aegis Network Ukraine про серіали, на які варто витратити час

22 березня 2018, 19:42

Оксана Стехіна, директор з розвитку бізнесу групи Dentsu Aegis Network Ukraine, ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги, серіали та фільми, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Зазвичай, коли найбільше страшно – відбувається найважливіший меджік у житті. Порада – довіряй собі, всі відповіді – всередині. А ще, менш культурний, але більш красномовний вираз-еквівалент – "не дрейф".

Відео дня

2. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

Проактивним, цікавим, таким, що робить помилки, але не дрейфить від цього.

3. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Я абсолютно точно захоплююся діями Джеффа Безоса, Ілона Маска, Марка Цукерберга і іншими всесвітньо визнаними бізнес-гуру. Але, мабуть, приведу, локальні приклади, оскільки, кажучи про чиїсь досягнення, мені важливо знати людей особисто або хоча б через одні руки мати можливість задати їм всі запитання про їхній бізнес, розібратися в кухні і чесно, а не з книжок, відчути "вірю – не вірю".

Владислав Чечоткін

Я дуже поважаю бізнес-підхід і чуйку таких українських бізнесменів, як Владислав Чечоткін (Rozetka.ua) і Сергій Созановський (FILM.UA). Кожен – абсолютно унікальна особистість і найсильніший візіонер. До числа таких підприємців у своїй сфері віднесу також Олексія Потапенка (Mozgi Entertainment). Всі ці люди крім того, що заробляють великі гроші на своєму бізнесі, як мені здається, дуже кайфують від того, що роблять і створюють. А на моє глибоке переконання, гроші "приходять" туди, де драйв і легкість. Нехай комусь це здасться нескромним, але абсолютно щиро захоплююся тими людьми, які створили мою бізнес сім'ю – акціонерами Dentsu Aegis Network Ukraine. Хоча, яка вже тут скромність, я з ними вже 15 років і навряд чи пробула б так довго, якби по-справжньому не вірила і глибинно не поділяла цінності того, що вони роблять.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© kiritsas via Instagram

У літературі зараз переживаю ренесанс художніх творів в моєму житті, тому рекомендую книги: Зулейха открывает глаза за соковитість формулювань, багато описово-оповідних пасажів, емоційність; Бабушка велела кланяться и передать, что просит прощения за яскраву подачу життя особливої дівчинки в звичайному світі і ще Таємнича історія Біллі Міллігана, прям дуже яскрава біографічна історія.

Він і Вона / © France 2 Cinéma

У кінематографі виділю фільм Він і вона, де повно раптових поворотів сюжету і несподівана розв'язка. Дуже красива картинка у Сторожовій заставі, якісне кіно, яке вразило за сукупністю факторів і привнесло в моє професійне життя дуже потужну віру в можливості сучасного українського кінематографа.

Форс-Мажори / © Untitled Korsh Company

Серіали Форс-мажори і Мільярди (вони дійшли до мене трохи пізніше їх реальних релізів) – моя особиста допомога з переговорів, вміння тримати себе в бізнесі і робочих ситуаціях, побудові стратегій і управлінні процесами.

5. Назвіть музичного виконавця, який по-справжньому вас "зачепив" останнім часом?

Напевно, в силу пронизливої ​​відкритості свого характеру, в музичному плані я – катастрофічний попсовик-емоціонал, який гостро реагує на якусь фразу з пісні, що зрезонувала в той чи інший момент. Радісно слухала в останні тижні Монатіка То, от чего без ума і Віру Брежнєву Ты мой человек.

6. Як смартфон допомагає в бізнесі і без яких трьох додатків ви вже не уявляєте свого життя?

Це hub всіх моїх життєвих процесів, агрегатор всієї інформації, що циркулює в моїй роботі, особистому житті, хобі, розваги, подорожі, дружні відносини тощо. Головні додатки і ресурси: todoist, facebook, bookmate & applemusic.

7. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Є така коротка і ємна фраза: "мене часто запитують, як я все встигаю? Так ось, я ні фіга не встигаю". І вона точно про мене. Я не знаю пропорцію work-life балансу в один день, тиждень чи навіть місяць. Завжди щось превалює. Коли ти працюєш над пітчем, перемога в якому може змінити розстановку сил на ввіреному тобі ринку або круто вплинути на твій особистий фінансовий статус – я концентруюся на цьому. У такі моменти я залучаю всі можливі ресурси і допомогу для закриття тих тонких місць, які виходять з-під мого впливу (діти, організація побуту). В інший час, я залишу всю роботу і поїду з чоловіком на тиждень дауншифтити або втечу на пляж з донькою, якій зараз гостро важливо побути з тобою удвох і пошепотітися в дівчачому форматі, без нікого. Для мене цей баланс – це чуйно прислухатися до себе і до потреб тих, хто для тебе найбільш важливий. Реагувати на ці "заклики", дозволяти собі відпочивати, не доводячи організм до хвороби з метою відпочинку і здійснювати своєчасні перезавантаження в потрібному моменту форматі – іноді напитися, а іноді сходити з дівчатками в СПА. І те, і інше час від часу життєво необхідне.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X