Звільнений з Приватбанку Дубровін пішов до державного Укргазбанку

19 червня 2017, 16:01
Наглядова рада Укргазбанку (Київ) призначила до складу правління строком на п'ять років колишнього першого заступника голови правління Приватбанку (обидва - Київ) Олександра Дубровіна

Про це повідомив Укргазбанк в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення наглядова рада ухвалила 16 червня.

Відео дня

Нагадаємо, що 14 червня наглядова рада Приватбанку прийняла відставку першого заступника голови правління банку Олександра Дубровіна.

18 грудня 2016 року уряд за пропозицією НБУ і акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цього найбільшої на українському ринку фінустанови. Держава отримала 100% в його капіталі, Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

Раніше Національний банк України оцінив необхідність додаткової докапіталізації Приватбанку в 30 млрд гривень.

"146 млрд гривень це не всі збитки, які несе держава. Ми ще бачили шахрайські операції на 16 млрд гривень напередодні націоналізації. Я припускаю, що держава витратить ще 30 млрд гривень на цей банк", - говорила Гонтарєва.

Показати ще новини
Радіо NV
X