ЗМІ повідомили про дефіцит валюти в обмінних пунктах Москви

21 січня 2016, 15:02
Банки зафіксували зростання попиту на готівкову валюту в Москві, в деяких відділеннях спостерігається її дефіцит, повідомляє RNS

Зокрема, в деяких відділеннях днем валюти вже не було, всі долари встигли розкупити (при курсі покупки 85,5 рубля за долар).

"Ні. Немає доларів. І євро немає. Ще з ранку все розібрали", - прокоментував журналістам ситуацію співробітник одного з банків.

Відео дня

У ще одному російському банку сказали, що валюту можна купити за курсом 89 рублів за долар, здивувавшись бажанням зробити "таку невигідну купівлі".

У той же час, в таких великих російських банках, як Альфа-банк, ВТБ, Сбербанк назвали попит незначним. Відхилень від стандартних рівнів обсягів купівлі-продажу валюти не спостерігається, уточнили в ВТБ. Однак, в одному з відділень ВТБ дали протилежну відповідь - валюти в них не виявилося.

"В даному офісі зараз немає вільних валют в такому обсязі", - повідомив оператор банку.

"Зараз ми не спостерігаємо підвищеного попиту на іноземну валюту з боку клієнтів банку... Сбербанк готовий своєчасно забезпечити необхідний обсяг пропозиції своїм клієнтам без втрати якості обслуговування", - повідомили в прес-службі Ощадбанку.

"Ми не спостерігаємо збільшення попиту ні на долари, ні на євро", - повідомили в прес-службі Райффайзенбанку.

"В Альфа-Банку не спостерігається підвищеного попиту на валюту", - у свою чергу заспокоїли в цій фінустанові.

У четвер, 21 січня, станом на 11:00 за київським часом в ході торгів на Московській біржі євро перевищив 93 рубля, а курс долара подолав позначку в 85 рублів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X