ЗМІ: Fitch знизило рейтинги Приватбанку до рівня обмеженого дефолту

18 вересня 2015, 19:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Приватбанку в іноземній валюті до рівня "RD" (обмежений дефолт) з рівня "C" у зв'язку із завершенням реструктуризації єврооблігацій банку на суму $200 млн

Рейтинг стійкості був знижений з рівня "c" до "f", передає Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-реліз Fitch.

"Рейтингові дії слідують за завершенням реструктуризації пріоритетних єврооблігацій банку на суму $200 млн з терміном погашення 23 вересня 2015 року. Відповідно до методології Fitch з обміну проблемних боргових зобов'язань, такий обмін має місце, якщо реструктуризація призводить до значного погіршення умов за фінансовим зобов'язанням емітента щодо початкових умов і проводиться, щоб уникнути банкрутства або дефолту за платежами. Зниження РДЕ і рейтингу стійкості Приватбанку відображає думку Fitch, що реструктуризація боргу банку підпадає під ці критерії", - сказано в документі.

Відео дня

Рейтинги банку залишилися без зміни.

Раніше рейтинг реструктурованих облігацій уже був на найнижчому можливому рівні "C" до дефолту.

Рейтингове агентство допускає перегляд і підвищення рейтингу стійкості, РДЕ і рейтингів боргу банку після того, як буде доступна достатня інформація про кредитоспроможність банку після реструктуризації.

Разом з тим, вказує агентство, рейтинги, швидше за все, залишаться дуже низькими з урахуванням високих ризиків і порогу України "CCC".

Нагадаємо, 11 липня повідомлялося, що Fitch знизило рейтинги Приватбанку і Ощадбанку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X