ЗМІ дізналися, хто першим запустить в Україні Apple Pay

16 травня 2018, 10:54

Дві найбільші в Україні державні фінустанови – Приватбанк та Ощадбанк - готують запуск в Україні технології Apple Pay.

Про це повідомив FinClub з посиланням на інформоване джерело.

"Приватбанк серед українських банків першим запустить цей платіжний сервіс. Слідом за ним буде Ощадбанк", - розповів співрозмовник видання.

Відео дня

Очікується, що про стратегічне партнерство Приватбанк може оголосити вже 17 травня. В обох державних банках поки що утримуються від коментарів.

За словами джерела, технологічно вже все підготовлено до запуску цього платіжного сервісу. Під питанням залишається тільки дата запуску продукту.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Приватбанк був першим в Україні, хто запустив Google Pay для смартфонів з ОС Android. За ним пішов Ощадбанк й інші банки.

Раніше повідомлялося, що на початку травня глава Apple Тім Кук анонсував запуск Apple Pay в Україні. Це відбудеться протягом найближчих декількох місяців. Крім України, система почне роботу також в Норвегії і Польщі. Інших подробиць американська компанія не повідомила.


Сервіс Apple Pay було представлено в 2014 році в США. Він дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив'язана банківська карта. Для цього досить піднести iPhone до терміналу, попередньо авторизувавшись в службі будь-яким із зручних способів (Touch ID, Face ID або пароль).

Показати ще новини
Радіо НВ
X