Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ЗМІ дізналися деталі майбутнього продажу Промінвестбанку

31 березня 2017, 09:53
1327
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Промінвестбанк готують до продажу

Російський Внєшекономбанк найближчим часом оголосить про продаж української "дочки" - Промінвестбанку, повідомило джерело ЕП на банківському ринку

Наразі відомо про трьох потенційних покупців. 

Перший варіант - бізнесмени Нурусулім Аркалаєв і Сергій Тронь. Аркалаєв - бізнесмен, народний депутат Верховної Ради 5, 6, 7 скликань.

"У 2012 році був обраний від Партії регіонів (№ 52 у списку). Зараз займає посаду президента Федерації дзюдо України. Сергій Тронь - бізнес-партнер Аркалаєва, був його помічником в 6 і 7 скликаннях і займав посаду віце-президента Київської міської Федерації боксу", - йдеться у тексті.

Ще один потенційний покупець - екс-голова СБУ Валерій Хорошковський. Третій варіант - угорський банківський холдинг ОТП.

Раніше керівник Внєшекономбанку оголосив, що фінальне рішення щодо угоди про продаж українського Промінвестбанку буде прийняте наступного тижня, а можливим покупцем може стати угорська банківська група OTP.

Однак, якщо Промінвестбанк буде виставлений на продаж, OTP розгляне таку можливість, сказав Чані.

Він додав, що в Україні існує простір для органічного зростання на тлі націоналізації найбільшого за розміром активів ПриватБанку та банкрутства ще одного кредитора.

OTP проводить передінвестиційну перевірку щодо придбання активу в Румунії; ще одна велика угода практично завершена в Чорногорії.

Головне

Бізнес/Фінанси

11 грудня, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися