Зліт і падіння. Bitcoin підскочив вище за $18 тис. і одразу обвалився

8 грудня 2017, 12:16
Лише нещодавно здавалося, що перша і найпопулярніша на сьогодні криптовалюта у світі забула про гальма. Однак після свого чергового рекорду вартість Bitcoin (біткоін) обвалилася на $3 тис.

В ніч з 7 на 8 грудня середньозважений курс біткоіну досяг свого нового історичного максимуму у $18 353 за монету. Втім, вже через кілька годин ціна криптовалюти різко обвалилася майже на $3 тис. - до $15,4 тис.

Відео дня

Пізніше біткоін спробував відіграти падіння та піднявся вище ніж $17,2 тис., після чого курс знову рушив вниз і до моменту написання матеріалу коливався трохи вище за $15,8 тис.

Дані coinmarketcap/Bitcoin

Дані coinmarketcap/Bitcoin Фото:

Нагадаємо, що лише вчора вранці біткоін впритул наблизився до $15 тис., що було новим рекордом криптовалюти на той момент.

Такі різкі скачки біткоіну викликають побоювання крипторинку, увага якого все ще звернута на швидкий запуск торгівлі ф'ючерсами на Чиказькій товарній біржі (CME Group Inc), Cboe Global Markets Inc., яка управляє Чиказькою біржею опціонів (Chicago Board Options Exchange, CBOE), а також Tokyo Financial Exchange. При цьому, учасниками останньої виступають JPMorgan Chase і Barclays Bank.

Деякі інвестори вважають, що запуск ф'ючерсів на біткоін обмежить скачки його курсу, оскільки дасть трейдерам можливість хеджувати, тобто страхувати ризики своїх позицій у цій криптовалюті.

CME раніше оголошувала дату запуску ф'ючерсів на 18 грудня, а СВОЄ на цьому тижні пообіцяла запустити торгівлю ф'ючерсами на біткоін вже 10 грудня.

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі на даний момент становить майже $419 млрд, а загальна вартість біткоіну зараз перевищує $264 млрд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X