Збій на найбільших біржах обвалив Bitcoin на $2000

30 листопада 2017, 10:36
Незадовго після свого нового рекорду більше $11,3 тис. курс першої і найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткоін) різко обвалився

Так, увечері 29 листопада вартість біткоіну обвалилася на $2 тис. - до $9290 за монету. Тобто всього за півдня криптовалюта подешевшала на 18%.

Втім, після такого різкого падіння курс знову рушив вгору, досягаючи на піках $10,6 тис. за монету. А до моменту написання матеріалу ціна біткоіну коливалася близько $10,3 тис.

Відео дня

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Різке падіння біткоіну пов'язують з масовими збоями на американських криптовалютних біржах. Так, найбільша в США біткоіни-біржа Coinbase для багатьох користувачів, яких у біржі більш 12 млн, була недоступна або працювала нестабільно.

Крім того, неполадки спостерігалися у роботі професійної трейдингової платформи Coinbase - GDAX. Перестали працювати майданчики Gemini і Bitstamp.

На даний момент, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі складає більше $310 млрд, а загальна вартість біткоіну перевищує $174 млрд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X