Десята вода на киселі. Іспанський банк заблокував прибуток Russia Today

31 серпня 2015, 14:08
653
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дмитро Кисельов

Фото: Росія сьогодні

Британський філія іспанського Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA) відмовився перерахувати російському держтелеканалу Russia Today (RT) виручку від продажу реклами в Британії

Про це повідомляє агентство РБК, яке вивчило лист на адресу каналу від компанії Axiom Media, яка займається продажем реклами на телеканалі RT у Великобританії.

Банк BBVA пояснив, що не може провести платіж, оскільки "подібні платежі можуть бути доступні організації або структурі, пов'язаній з Дмитром Костянтиновичем Кисельовим". Останній є фігурантом санкційних списків ЄС, що забороняє західним компаніям мати з ним грошові відносини. В RT заявили, що голова МІА Росія Сьогодні Кисельов не має формального відношення до телеканалу RT.

Головний редактор RT і МІА Росія сьогодні Маргарита Симоньян визнала дії банку незаконними. У середині липня 2015 року з аналогічної причини заморозили рахунок МІА Росія сьогодні в британському банку Barclays. Сам Дмитро Кисельов тоді назвав заморожування рахунку агентства "недружнім актом".

9 грудня 2013 року Президент Росії Володимир Путін підписав указ про ліквідацію РІА "Новости" та створення на його базі міжнародного інформагентства Росія сьогодні, генеральним директором якого був призначений Дмитро Кисельов.

З липня 2015-го Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження щодо Кисельова за статтею КК України "фінансування тероризму".

Вибір редакції

Мистецтво

Вчора, 11:01

article_img
Свідоме споживання та інклюзія. Найкращі екологічні та соціальні ініціативи на фестивалі Sziget
Статті

Вчора, 11:45

article_img
Бос Нафтогазу. Андрій Коболєв - про Газпром, Тимошенко і непрості стосунки з Коломойським та Фірташем
Мода

Вчора, 12:12

article_img
На вулицях Парижа. Наомі Кемпбелл одягла джинси українського дизайнера

Головне

Наукпоп

Вчора, 08:05

article_img
Скрізь життя. У антарктичному озері знайшли рештки крихітних істот
Економіка

Вчора, 20:25

article_img
Україна підписала угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем
Економіка

Вчора, 13:50

article_img
Для своїх та іноземців. В Україні збільшили туристичний збір