Десята вода на киселі. Іспанський банк заблокував прибуток Russia Today

31 серпня 2015, 14:08
Британський філія іспанського Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA) відмовився перерахувати російському держтелеканалу Russia Today (RT) виручку від продажу реклами в Британії

Про це повідомляє агентство РБК, яке вивчило лист на адресу каналу від компанії Axiom Media, яка займається продажем реклами на телеканалі RT у Великобританії.

Банк BBVA пояснив, що не може провести платіж, оскільки "подібні платежі можуть бути доступні організації або структурі, пов'язаній з Дмитром Костянтиновичем Кисельовим". Останній є фігурантом санкційних списків ЄС, що забороняє західним компаніям мати з ним грошові відносини. В RT заявили, що голова МІА Росія Сьогодні Кисельов не має формального відношення до телеканалу RT.

Відео дня

Головний редактор RT і МІА Росія сьогодні Маргарита Симоньян визнала дії банку незаконними. У середині липня 2015 року з аналогічної причини заморозили рахунок МІА Росія сьогодні в британському банку Barclays. Сам Дмитро Кисельов тоді назвав заморожування рахунку агентства "недружнім актом".

9 грудня 2013 року Президент Росії Володимир Путін підписав указ про ліквідацію РІА "Новости" та створення на його базі міжнародного інформагентства Росія сьогодні, генеральним директором якого був призначений Дмитро Кисельов.

З липня 2015-го Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження щодо Кисельова за статтею КК України "фінансування тероризму".

Показати ще новини
Радіо NV
X