Син топменеджера Газпрому Співзасновник Revolut Сторонський відмовився від російського громадянства

31 жовтня, 11:57
СЕО Revolut Микола Сторонський є британським підданим (Фото:Revolut)

СЕО Revolut Микола Сторонський є британським підданим (Фото:Revolut)

Співзасновник фінтех-стартапу Revolut Микола Сторонський відмовився від громадянства РФ. Його батько Микола Сторонський-старший перебуває під українськими санкціями.

Засновник фінтех-стартапу Revolut Микола Сторонський відмовився від російського громадянства. Про це пише російський Forbes із посиланням на представника компанії.

"Нік відмовився від російського громадянства деякий час тому", - заявили в Revolut.

Відео дня

Представник стартапу наголосив, що Сторонський відмовився від російського громадянства до введення Україною санкцій проти його батька - гендиректора АТ Газпром промгазу Миколи Сторонського-старшого.

Також у компанії нагадали про позицію Сторонського щодо російського вторгнення в Україну: «він, як і раніше, рішуче закликає до негайного припинення бойових дій».

Після початку війни Revolut запропонувала допомогу у переїзді всім українським співробітникам та закрила офіси в РФ. Російським співробітникам також запропонували допомогу із релокацією.

Нагадаємо, що 20 жовтня Україна ввела санкції проти 256 російських бізнесменів та їхніх родичів. Зокрема, санкції вводяться проти Романа Абрамовича, Аркадія Ротенберга, Геннадія Тимченка та Юрія Ковальчука. Серед людей проти яких Україна ввела санкції, був і батько співзасновника Revolut — Микола Сторонський-старший.

Сторонський-молодший у березні засудив військове вторгнення РФ на територію України. При цьому, як писали ЗМІ, його батько є заступником генерального директора дослідницького центру Газпром промгаз з питань науки. Співзасновником стартапу є українець Влад Яценко.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X