Кабмін передумав скасовувати обмеження зарплат в держбанках

24 вересня 2020, 17:52

Норма про скасування зарплатних обмежень для співробітників держбанків зникла з постанови Кабміну.

Зі схваленої постанови Кабінету міністрів про перегляд карантинних обмежень зникло рішення про скасування обмежень зарплат в державних Ощадбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Про це пише видання FinClub.

Відео дня

Рішення про скасування обмеження зарплат до 47 тис. Гривень членам правління і наглядової ради державних Ощадбанку, ПриватБанку і Укрексімбанку було прийнято урядом на засіданні 16 вересня.

Це рішення Кабмін планував включити до постанови, яка вносить зміни в карантинні обмеження. Зарплатні норми мали  «доопрацювати» протягом доби, проте після «доопрацювання» вони зникли з документа, пише видання.

Обмеження на розмір зарплат в держсекторі, в тому числі - для членів правління і наглядових рад держбанків, було введено в квітні за пропозицією президента Володимира Зеленського.

У меморандумі з МВФ за новою програмою stand by Україна взяла на себе зобов'язання скасувати це обмеження. Міністр фінансів Сергій Марченко заявляв, що питання скасування обмеження зарплат є одним з пріоритетних для МВФ .

28 серпня 2020 року Конституційний суд визнав неконституційними окремі положення постанови Кабінету міністрів про встановлення карантинних обмежень в країні, в тому числі про обмеження зарплат топ-менеджерів держкомпаній.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X