Ще один керівник департаменту йде з НБУ. Він заявив про відновлення «совкових» практик

1 липня 2021, 16:27

Директор Департаменту супроводу кредитів Олег Новаковський, який відповідає, в тому числі за рефінансування, заявив про звільнення з НБУ.

Директор Департаменту супроводу кредитів Національного банку України Олег Новаковський йде з центробанку. Про це він заявив в Facebook.

"Я був щасливий працювати разом з неймовірними професіоналами і сильними особистостями. Працювати в організації, яка довела, що державна установа в Україні може бути сучасною, прогресивною, ціннісної та ефективною. Яка, на жаль, продемонструвала також і те, що начебто забуті« совкові »практики можуть бути відновлені швидше, ніж за рік", - написав Новаковський.

Відео дня

Новаковський заявив, що за час його роботи керівником Департаменту жоден рефінансу ні "виданий" або "не видано" «з метою одержання неправомірної вигоди для себе і / або інших невстановлених осіб» або «тому, що так вирішило керівництво».

Як повідомлялося 30 червня про звільнення з НБУ в повному складі повідомила команда керівників департаменту ліцензування.

Пояснюючи причини свого відходу, вони заявили: «Продовження нашої роботи в Національному банку поки неможливо. Централізація прийняття рішень в одних руках, заміна колегіальності директивним прийняттям рішень, на нашу думку, є неприпустимими в роботі Національного банку України ».

У той же день про звільнення з центробанку заявив ще один топ-менеджер - Директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X