Нацбанк залишив голова Управління по роботі з проблемними активами

25 січня 2021, 15:27

Начальник Управління по роботі з проблемними активами Павло Поляруш пішов з НБУ за угодою сторін.

З Нацбанку України пішов глава Управління по роботі з проблемними активами Павло Поляруш. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Повідомляється, що Поляруш покинув НБУ 22 січня 2021 року за угодою сторін . Це управління він очолював з 8 квітня 2019 року.

Відео дня

«Виконувати обов'язки начальника Управління по роботі з проблемними активами поки буде Євген Булавін, начальник відділу супроводу виконавчого провадження цього управління», - відзначили в НБУ.

У Нацбанку додали, що оголосять конкурсний відбір для заміщення вакантної посади начальника Управління роботи з проблемними активами.

До функцій цього підрозділу входять, зокрема:

  • організація роботи з проблемними активами НБУ;
  • повернення та стягнення заборгованості за кредитами, наданими банкам України для підтримки ліквідності, за якими НБУ прийнято рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних, а також за кредитами, за якими НБУ придбав право вимоги в рахунок погашення боргу за кредитами для підтримки ліквідності;
  • робота з юридичними особами, в управління яким передані непродані активи банків, процедуру ліквідації яких розпочато НБУ до 22 вересня 2012 року.

Нагадаємо, що глава НБУ Кирило Шевченко високо оцінює шанси першого перегляду місією МВФ програми stand-by.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X