Кредит Дніпро Ярославського хоче купити банк у президента московського ЦСКА Гінера — АМКУ

29 листопада 2021, 13:05

Банк Кредит Дніпро харківського бізнесмена Олександра Ярославського планує придбати Перший інвестиційний банк (PINbank), який належить президенту московського футбольного клубу ЦСКА Євгену Гінеру.

Про це повідомили сьогодні в Антимонопольний комітет України.

В АМКУ зазначили, що розпорядженням державного уповноваженого від 23 листопада розпочато справу про концентрацію у вигляді придбання акціонерним товариством Банк Кредит Дніпро банку Перший інвестиційний банк, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Відео дня

Банк Кредит Дніпро належить Олександру Ярославському, який минулого року купив його у Віктора Пінчука. За даними Нацбанку, на 1 жовтня 2021 року за розміром загальних активів він посідав 19 місце (19,781 млрд грн) серед 71 банку, що діяв в Україні.

Власниками Першого інвестиційного банку є президент московського футбольного клубу ЦСКА та співвласник компанії VS Energy International Group Євген Гінер (88,89%), а також українець Олександр Шандрук (9,5% через ТОВ ЮФ Укрправо). За розміром загальних активів посідає 44 місце (3,698 млрд грн.) серед усіх українських банків.

Показати ще новини
Радіо NV
X