Попит на кредити зростає на 10−12% напередодні Дня закоханих та 8 березня — CreditKasa

7 лютого 2022, 15:14

Напередодні Дня закоханих та 8 березня українці подають на 10−12% більше заявок на отримання кредитів. Перед 14 лютого, окрім зростання кількості заявок, зростає і запитувана сума — приблизно на 20%.

Напередодні Дня Закоханих та 8 березня попит на кредити серед українців зростає на 10-12%, а найбільший попит на кредити виникає напередодні 14 лютого. Про це йдеться у підрахунках компанії CreditKasa.

Відео дня

За оцінками CreditKasa, у період лютий-березень 2022 року слід також очікувати зростання обсягу виданих кредитів на 5-7%. Така різниця між кількістю заявок та виданих кредитів пояснюється посиленням ризикових політик з урахуванням поточного рівня боргового навантаження населення. Також у компанії зазначили, що цього року слід враховувати вплив фактора геополітичних подій.

« Щодо безпосередньо свят, більший сплеск ми спостерігаємо перед Днем Закоханих: крім зростання заявок, зростає й запитана сума на 20%. Потреба у позикових коштах перед 8 березня значно нижча. У цей період багато хто отримує зарплату і не так потребує кредиту», - зазначив директор з маркетингу CreditKasa Віталій Соловйов.

Також він зазначив, що лютий-березень часто є найкращими місяцями на рік на ринку кредитування. За словами представника CreditKasa, це обумовлено стартом відкладених на весну покупок і оптимістичнішими споживчими настроями напередодні теплого сезону.

У CreditKasa відзначають, що подарунки на День Закоханих та Міжнародний жіночий день найчастіше плануються заздалегідь і не відносяться до великих витрат, а позики на ці витрати обслуговуються у нормальному режимі.

Нагадаємо, що у додатку Дія з'явилася нова послуга — push-повідомлення про отримані кредити.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X