Обід із Анною Тігіпко. Засновниця izibank про те, скільки необанків виживуть в Україні, як обігнати mono і навіщо її батьку три фінтехи

29 січня 2022, 09:09
NV Преміум

Українська бізнесвумен із британською освітою і відомим прізвищем розкриває амбіційні плани щодо заснованого нею необанку izibank, згадує своїх чотирьох дітей та їсть сирники.

К афе Honey на Ярославовім Валу в Києві — жваве місце. Є тут і звабливі тістечка до кави, і корисні салати для тих, хто стежить за здоров’ям, а ще це зручна зупинка для швидкого ділового обіду, за що Honey люб­лять ті, хто працює поруч.

Відео дня

Анна Тігіпко, засновниця нео­банку izibank і власниця відомого в українському бізнесі прізвища, пропонує в Honey випити кави. У закладі вона буває доволі часто: робота поряд, а зайві пересування по перевантаженому Києву — сумнівне задоволення.

— А ще я не дуже полюб­ляю пафосні заклади, — додає 37‑річна Тігіпко, сідаючи нав­проти мене.

Ми швидко замовляємо каву і до неї сирники.

Найстарша з дітей українського мільйонера Сергія Тігіпка, № 11 у рейтингу найбагатших людей України, вона отримала бізнес-освіту одразу в декількох престижних бізнес-школах Лондону, а потім долучилася до бізнесу батька, поступово просуваючись на різних сімейних підприємствах від посади до посади.

У 2019 році Анна Тігіпко стала засновницею izibank — третього за рахунком необанку, що пов’язаний з фінансовими установами її батька, поряд з успішним Monobank та Sportbank, що набирає обертів. Досягнути співмірного успіху — очевидне прагнення Тігіпко-доньки. З цього ми й починаємо розмову.

Показати ще новини
Радіо NV
X