Я часто чув усередині банку, що колишні керівники були «боги» — голова ПриватБанку

15 жовтня 2019, 21:10

Голова ПриватБанку розповів НВ Бізнес, якою була корпоративна культура банку, коли він тільки прийшов туди

Як розповів в інтерв'ю НВ Бізнес Петро Крумханзл, коли він тільки прийшов в банк, там була непроста обстановка і важка корпоративна культура. «Було непросто. Корпоративна культура ПриватБанку формувалася десятиліттями. Я часто чув усередині банку, що колишні керівники були «Боги». Вони геніальні, всемогутні, їх влада безмежна і вони можуть дозволити собі практично все. І є всі інші. Мені було цікаво, наскільки сильно мене буде відторгати цей організм, ця культура, — ділиться він. — Але досить скоро всередині банку навколо мене сформувався кістяк однодумців, почали підтягуватися люди — молоді професіонали, люди нового покоління, які взяли мене і мої цінності «.

Відео дня

За його словами, для простих співробітників було великою несподіванкою, коли він особисто зустрічав їх і пропонував чай або каву. «Вони були в шоці, коли зустріли мене в ліфті, тому що попередні топ-менеджери використовували свій окремий ліфт. Коли я їду в відділення банку і там розмовляю з людьми, вони дивуються, кажуть, що працюють банку 20 років, але ніколи з керівництвом не зустрічалися », — розповів він.

Як повідомляв НВ Бізнес, сьогодні ПриватБанк виграв суд у Лондоні проти Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, продовживши арешт на їхні активи.

Показати ще новини
Радіо NV
X