Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Western Union почала блокувати транзакції з криптовалютою

6 грудня 2017, 12:25
960
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Western Union не обробляє транзакції, пов'язані з цифровими валютами

Фото: paymentsafrika.com

Міжнародна система грошових переказів Western Union (WU) почала кампанію проти банківських операцій з цифровими валютними біржами. Рішення компанії заборонити послуги або транзакції, пов'язані з криптовалютою, регулюється внутрішніми правилами

Про це пише cointelegraph.

Один з користувачів Reddit на початку грудня повідомив, що компанія проінформувала криптовалютну біржу Kraken про те, що вона не обробляє транзакції, пов'язані з цифровими валютами, тому що це суперечить її внутрішнім правилам.

Відзначається, що це рішення WU може негативно вплинути на роботу криптовалютних бірж, а також споживачів, які використовують криптовалютою. В тому числі, це може негативно позначитися і на самій компанії - її прибуток в майбутньому може скоротитися через відмову роботи з бізнесами, пов'язаними з криптовалютами.

Заборона Western Union аналогічна діям інших фінансових організацій, які не дозволяють своїм клієнтам купувати і продавати цифрові валюти.

Напередодні повідомлялося, що PayPal почав блокувати користувачів криптовалюта, раптово "заморозивши" їх облікові записи.

Головне

Бізнес/Фінанси

Вчора, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися