ВВП-варранти і єврооблігації України подорожчали на новинах про підсумки парламентських виборів

22 липня 2019, 15:22

У понеділок, 22 липня, на тлі новин про підсумки виборів до Верховної Ради котирування ВВП-варантів (VRI) України зросли на 3,2% - до нового історичного максимуму в 77,4% номіналу.

Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на главу аналітичного відділу інвесткомпанії Адамант Капітал Костянтин Фастовець.

«Варранти відреагували найсильніше: котирування були 75%, зараз 77,4%. Але бачимо, що єврооблігації по всій кривій підтягнулися приблизно на 1 процентний пункт. Очевидно, що реакція на підсумки виборів позитивна», - зазначив він.

Відео дня

Фастовець додав, що тепер інвестори чекатимуть рішень президента Володимира Зеленського. Першим із них має стати швидке призначення прем'єра і формування уряду.

«У західних інвесторів є свої очікування, хто це може бути. Це новини, що буде впливати на ринки», - сказав експерт.

На його думку, на ринки також буде впливати швидкість і результативність переговорів з Міжнародним валютним фондом про нову програму.

Коментуючи обшуки СБУ на ArcelorMittal Кривий Ріг, Фастовець зазначив, що поки реакції на цю ситуацію на ринках не видно, але подальше загострення цього конфлікту, швидше за все, вплине негативно, так само як і можливі судові рішення про денаціоналізацію ПриватБанку і відсутність реакції на них з боку Зеленського.

Що стосується ринку акцій українських компаній, то на Лондонській фондовій біржі акції Ferrexpo в понеділок подорожчали на 1%, незважаючи на програш глави компанії Костянтина Жеваго на виборах, МХП - на 0,5%, JKX - на 1,33%. Котирування акцій Regal Petroleum, чий мажоритарій Вадим Новинський переобрався в Раду, не змінилися.

На Варшавській біржі динаміка акцій українських компаній різноспрямована: акції Агротону і ІМК подорожчали відповідно на 2,07% і 0,65%, тоді як акції Астарти і Кернела подешевшали відповідно на 2,07% і 0,4%, а Овостар не змінилися.

Індекс Української біржі до 14:23 знизився на 0,35%, що пов'язано з падінням на 5,6% котирувань акцій Турбоатому.

Нагадаємо, після обробки Центрвиборчкомом 62,48% протоколів в Раду проходять Слуга народу (42,52%), Опозиційна платформа - За життя (13,01%), Європейська солідарність (8,52%), Батьківщина (8,02%), Голос (6,3%)

Показати ще новини
Радіо NV
X