ВТБ банк припинив обслуговувати картки Visa

20 лютого 2018, 20:18

ВТБ Банк 21 лютого завершує роботу з міжнародною платіжною системою Visa та у зв'язку з цим припиняє обслуговувати транзакції за картками Visa.

Про це повідомили в прес-службі банку, передає Finclub.

Як альтернативу останні два місяці користувачам карт Visa безкоштовно випускали під діючий картковий рахунок платіжні карти системи MasterCard того ж класу.

Відео дня

Зазначається, що таке рішення допоможе уникнути дискомфорту клієнтів після припинення роботи з Visa.

"До 20 лютого клієнти мали можливість одночасно використовувати для розрахунків і карту Visa, і картку MasterCard. З 21 лютого обслуговування карт VISA буде повністю припинено, а клієнти зможуть продовжити користуватися платіжними картами MasterCard без відкриття нового карткового рахунку", - пояснили в ВТБ банку.


ВТБ банк в Україні (раніше - банк Мрія) заснований в 1992 році. Його основним акціонером є банк ВТБ (РФ, 99,9%).

Банк ВТБ - російський комерційний банк c державною участю (60,9% належить державі). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.

Visa Inc — міжнародна компанія в галузі платіжних технологій. У 2007 році регіональні представництва по всьому світові були об'єднані в одну компанію під назвою Visa Inc. На сьогодні Visa представлена ​​в більш ніж 200 країнах і регіонах світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X