Все почав сантехнік з Пермі. В ПриватБанку розповіли, як в Росії організували атаку на банк

3 лютого 2016, 20:41
В ПриватБанку розповіли НВ, як сантехнік з Пермі "організував" атаку на фінустанову

За словами беззмінного топ-менеджера ПриватБанку Олександра Дубілета, атака на фінустанову була зафіксована в листопаді і тривала два тижні. Вона проводилася за допомогою sms-розсилки статей, фахівці відстежили ланцюг провокацій, і прийшли до висновку, що цей процес почався з Росії.

Відео дня

"Як правило, такі атаки починаються зі статті на якомусь невідомому сайті. У нашому випадку, це був запис у LiveJournal сантехніка з Пермі. Потім, як правило йде передрук цієї інформації на якомусь російському сайті, а потім Google платять, щоб у видачі результатів пошуку він підставляв цей сайт першим" - говорить Дубілет.

Він зазначив, що знайти тих, хто відправляв sms не вдалося, але більша частина цих розсилок йшла з Донецька та Луганська.

"Були локальні ексцеси. Недобросовісно один з банків себе повів. Але і цей конфлікт було залагоджено (за словами заступника голови ПриватБанку Олега Гороховського, Укргазбанк розсилав повідомлення наступного змісту: "ПриватБанк заблокував рахунки. Переходьте до нас. Отримаєте вчасно. Укргазбанк Черкаси"), - зазначив банкір.

За словами Дубілета, клієнти Приватбанку вже лякані і для них, насправді важлива платіжна дисципліна, в банку ж з платіжною дисципліною було все в порядку, тому всі ці атаки швидко припинилися.

На питання про те, що "банк могли трясти", щоб насолити Ігорю Коломойському, Дубілет заявив, що він не в курсі цього.

"Я чітко знаю, що на банк була організована інформаційна атака з Росії. Є документальне підтвердження", - резюмував він.

Читайте у новому номері журналу Новое Время - №5 від 5 лютого 2016 року

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X