Власники єврооблігацій Метінвесту схвалили реструктуризацію цінних паперів

27 січня 2016, 16:51
Загальна номінальна вартість документів становить $1.125 млрд, передає Інтерфакс-Україна

Відповідне рішення ухвалили 27 січня на зборах власників єврооблігацій Metinvest B. V. (Нідерланди). Це материнська компанія найбільшого гірничо-металургійного холдингу України Метінвест, основним власником якого є бізнесмен Рінат Ахметов.

Відео дня

Таке рішення допомогло Метінвесту уникнути дефолту. Однак, його ще має схвалити суд. Слухання відбудеться 29 січня.

У кінці грудня 2015 року Metinvest B. V. зверталася до утримувачів єврооблігацій з проханням схвалити мораторій на будь-які платежі за цінними паперами до 27 травня 2016 року. Цей час потрібен компанії для реструктуризації зазначених документів та передекспортного фінансування на $1,089 млрд.

Якщо власники до 1 квітня не вимагатимуть дострокового припинення дії мораторію, компанія виплать $1,25 премії на кожну $1 тис. номіналу єврооблігацій власності за підтримку пропозиції та ще стільки ж.

Відсотковий дохід, отриманий під час мораторію, можливо капіталізують і додадуть до основної суми боргу. Сумарний процентний дохід виплатять по закінченню мораторію або після дати реструктуризації.

Нагадаємо, що в березні Метінвест повідомила, що опинилася в стані дефолту. А у квітні минулого року монополія Ахметова заявила про свій намір отримати згоду від власників облігацій на відмову від свого права висувати вимоги у зв'язку з певними наслідками і майбутніми випадками дефолту за облігаціями з терміном погашення в 2015 р., 2017 і 2018 р.

Показати ще новини
Радіо NV
X