Вкладникам закритої в Україні "дочки" російського ВТБ почали виплачувати кошти

21 грудня 2018, 14:38

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВ) з 21 грудня розпочав відшкодування коштів вкладникам ВТБ Банку - української "дочки" російського ВТБ, у якої НБУ 18 грудня відкликав банківську ліцензію через неплатоспроможність.

Про це повідомляє прес-служба ФГВ, наводячи також всі необхідні деталі та контакти для отримання виплат.

У повідомленні йдеться про те, що відшкодування коштів вкладникам здійснюються через відділення банків-агентів фонду, підключених до автоматизованої системи виплат фонду.

Відео дня

Для отримання своїх коштів вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних на сайті ФГВ банків-агентів із паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Раніше у Нацбанку запевняли, що 97% вкладників ВТБ Банку (59,1 тис. осіб) отримають вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану суму в 200 тис. грн. Більші вклади відшкодують у межах зазначеної суми

З 19 грудня НБУ приступив до ліквідації ВТБ Банку та його виведення з українського ринку.

У листопаді українська "дочка" ВТБ банку була визнана неплатоспроможною через зниження обсягу ліквідності та погіршення фінансового стану.

За даними НБУ, ліквідація ВТБ Банку жодним чином не вплине на стабільність банківського сектора України, оскільки частка зазначеної фінустанови становить 0,6% від чистих активів платоспроможних банків.

Редактор: Інна Семенова
Показати ще новини
X