Visa та Mastercard призупинили свої криптоініціативи через кризу в галузі — Reuters

1 березня, 10:55
Крах FTX витягнув Visa та Mastercard поставити на паузу свої криптопроекти (Фото:Dado Ruvic / Reuters)

Крах FTX витягнув Visa та Mastercard поставити на паузу свої криптопроекти (Фото:Dado Ruvic / Reuters)

Міжнародні платіжні системи Visa та Mastercard призупинили свої криптопроекти на тлі кризи в галузі.

Платіжні системи Visa та Mastercard призупинили свої криптопроекти після того, як низка гучних крахів підірвала віру в галузь.

Про це пише Reuters із посиланням на джерела.

За словами співрозмовників видання, Visa, та Mastercard вирішили відкласти запуск певних продуктів та послуг, пов'язаних з криптовалютою, доти, доки не покращаться ринкові умови та нормативно-правове середовище.

Відео дня

«Нещодавні гучні невдачі в крипто-секторі є важливим нагадуванням про те, що ми маємо пройти довгий шлях, перш ніж криптовалюта стане частиною основних платежів та фінансових послуг», - зазначив представник Visa.

Водночас це не змінює криптостратегії та спрямованості компанії.

У Mastercard зазначили, що зусилля компанії, як і раніше, зосереджені на базовій технології блокчейну та на тому, як її можна застосовувати для вирішення поточних проблем та створення більш ефективних систем.

Ще одна карткова компанія American Express не розглядає криптотокени як стратегічний пріоритет у найближчій перспективі, зазначив співрозмовник агентства.

"У найближчій перспективі ми не побачимо, що криптовалюта замінить наші основні платіжні та кредитні послуги", - заявив представник AmEx.

У той самий час компанія продовжує вивчати варіанти використання цієї технології.

На початку листопада 2022 року на Coindesk вийшов матеріал, що показує непростий зв'язок між двома проектами СЕО FTX Сема Бенкмена-Фріда – FTX та трейдинговою компанією Alameda Research. Більше 40% із $14 млрд в Alameda Research — це криптовалюта FTT, що належить FTX.

Загалом FTX заборгувала майже $3,1 млрд своїм найбільшим кредиторам.

Співзасновник біржі Гері Ванг та екс-голова Alameda Research Керолайн Еллісон визнали свою провину в кримінальних звинуваченнях у краху FTX і співпрацюють зі слідчими. Засновника FTX Сема Бенкмена-Фріда було звільнено під рекордну заставу у розмірі $250 мільйонів.

Бенкмен-Фрід відмовився визнати провину за вісьмома пунктами звинувачення . Відмова від визнання провини дозволить отримати більше інформації про докази проти нього та спланувати наступний крок.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X