Visa припинила обслуговувати банки Туркменістану через борги - ЗМІ

7 грудня 2017, 13:49
Міжнародна платіжна система VISA призупинила обслуговування туркменських банків через їх заборгованість і обмеження владою країни на користування платіжними картами

Про це повідомили джерела, передає туркменське Радіо Свобода.

Зазначається, що банки не цілком здатні закрити борг, який становить кілька десятків мільйонів доларів.

Відео дня

Згідно з повідомленням, обслуговування банків Туркменістану обходиться дорого для компанії Visa, яка намагається впливати на ситуацію через міжнародні фінансові структури.

Крім того, на початку жовтня влада Туркменістану ввела додаткові обмеження, які дозволяють переводити тільки $50 в день.

"Обмеження з пластикових карт Visa існують вже давно і постійно посилюються. А в останні кілька тижнів деякі туркменські користувачі взагалі не можуть користуватися платіжною системою", - йдеться в повідомленні.

Через це користувачі карт VISA їздили за кордон, в основному Туреччину, щоб зняти в банкоматах гроші та конвертувати в долари США.


Міжнародна платіжна система VISA почала перші операції в Туркменістані в 1994 році. Тоді Картама VISA могли користуватися тільки іноземці. Починаючи з 1998 року Зовнішекономбанк Туркменістану почав видавати картки VISA місцевим клієнтам.

Інша міжнародна платіжна система MasterCard також почала обслуговуватися в 1994 році, але тільки для іноземців. Для місцевих клієнтів MasterCard став доступним тільки в 2014 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X