Visa оголосила про запуск консалтингового сервісу з криптовалют

9 грудня 2021, 09:59

Американська компанія Visa запускає консалтинговий сервіс з криптовалют.

Про це йдеться у повідомленні на її сайті.

Зазначається, що компанія співпрацює з більш як 60 криптоплатформами.

«За останній рік ми стали свідками суттєвого зсуву в мисленні наших клієнтів від бажання досліджувати криптовалюти та експериментувати з ними до фактичної побудови стратегії та дорожньої карти продукту», - сказав Карл Рутштейн, голова Visa Consulting & Analytics.

Відео дня

Новий сервіс стане частиною консалтингового та аналітичного підрозділу Visa та працюватиме з фінансовими інститутами, ритейлерами та іншими компаніями, консультуючи їх по ринках криптовалют, включаючи їхнє можливе використання для забезпечення операцій, а також проведення досліджень, пов'язаних з NFT.

94% людей мають певний рівень поінформованості про криптовалюти, майже третина з них використовувала їх як інвестиції або засоби обміну, показали результати опитування, проведеного Visa та маркетинговою компанією LRW. Загалом в опитуванні взяли участь 6 тис. людей з різних країн світу.

Віра Платонова, старший віце-президент та регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи, зазначала, що всі основні українські банки почнуть так чи інакше співпрацювати із криптобіржами.
Показати ще новини
Радіо NV
X