Visa відмовилася від купівлі фінтех-стартапу Plaid. Це могла бути одна з найбільших угод в індустрії

13 січня 2021, 19:23

Visa відмовилася від покупки стартапу Plaid за $5,3 млрд через рік після оголошення про угоду. На рішення компанії вплинув позов Мін'юсту США.

Компанія Visa передумала купувати фінтех-стартап Plaid через рік після оголошення про рішення придбати сервіс за $5,3 млрд. Про це говориться в повідомленні компанії.

На плани Visa вплинув позов Мін'юсту США, який звинуватив компанію в спробі зберегти монополію на ринку онлайн-платежів.

Відео дня

Спочатку Visa планувала оскаржити позов Мін'юсту. Суд у цій справі було призначено на червень 2021 року. Однак, компанії все ж прийняли рішення відмовитися від угоди.

«Пройшов рік з тих пір, як ми вперше оголосили про свій намір придбати Plaid, і для повного врегулювання затяжних і складних судових розглядів, ймовірно, знадобиться чимало часу», - пояснив відмову від угоди гендиректор Visa Ел Келлі.

Гендиректор і співзасновник Plaid Зак Перрет додав, що його компанія продовжить працювати з Visa в якості інвестора і партнера. За його словами, за минулий рік кількість клієнтів Plaid зросла на 60% і стартап додав на свою платформу "сотні банків".

Нагадаємо, що сторони оголосили про угоду в січні 2020 року і планували закрити її в найближчі три-шість місяців. На момент оголошення про покупку стартапу, оцінка Plaid була вдвічі нижчою від заявленої суми угоди.

Стартап Plaid був заснований в 2013 році. Він допомагає пов'язувати рахунки користувачів з фінансовими додатками. Серед його клієнтів - великі криптовалютні біржі Coinbase і Gemini.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X