Visa і MasterCard, слідуючи розширеним санкціям США, відключили російські банки

24 грудня 2015, 12:13
Міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard знову відключили ряд російських банків, які потрапили у санкційний список США

Зокрема, від обслуговування платіжних систем були відключені Генбанк, Крайінвестбанк, а також працюючі в окупованому Криму банк Верхньоволжський і Севастопольський морський банк, повідомляє Газета.ru.

Відео дня

Крім того, під обмеження потрапили Інресбанк і Мособлбанк, пов'язані з СМП-банком, акціонерами якого є брати Аркадій і Борис Ротенберг, що потрапили під санкції Заходу.

У MasterCard повідомили, що транзакції по картках Генбанка і Верхневолжского можуть здійснюватися за правилами Національної системи платіжних карт (НСПК), а в Visa відзначили, що санкції не зачіпають транзакції, але не відповіли на питання про обслуговування банків з чорного списку.

При цьому Генбанк вже опублікував лист, з якого випливає, що санкції дійсно позначилися на його роботі. На своєму сайті банк повідомив, що він спільно з ЦБ і НСПК вживає всіх можливих заходів для того, щоб в найкоротші терміни відновити роботу пластикових карт.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада США розширила санкційний список російських компаній та компаній, які працюють у Криму.

Зокрема, під санкції потрапили Яндекс.Деньги, Масандра, Ялтинська кіностудія, українська і швейцарська дочки Сбербанка, а також низка російських військово-промислових компаній.

Всього у новий список санкцій увійшли 34 компанії та фізичні особи.

Повідомлялося також, що 21 грудня, Рада Європейського Союзу ухвалила рішення за письмовою процедурою продовжити санкції щодо Росії на шість місяців у зв'язку із ситуацією в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X