Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Відомий український стартап Petcube отримав ще $2,6 млн інвестицій і потрапив в престижну програму Y Combinator

3 лютого 2016, 17:09
411
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Команда Petcube продовжує розвиватися

Один з найвідоміших українських стартапів Petcube, який займається продажем гаджетів для домашніх тварин, залучив нові інвестиції на розвиток у розмірі $2,6 млн

Як повідомляє Ain.ua, інвесторами стали Almaz Capital і AVentures Capital, які вже вкладали в компанію. Крім того, Petcube потрапив у програму бізнес-інкубатора Y Combinator в якості резидентів.

Відзначається, що отримані кошти компанія витратить на розвиток дистрибуції по всьому світу і подальшу розробку продукту, а також розширення команди.

Буде розширюватися і команда київського офісу.

"З отриманими інвестиціями, участю у престижній програмі Y Combinator та винятковими талантами в команді, у нас попереду надзвичайний шлях", - розповів CEO Petcube Ярослав Ажнюк.

Раніше Petcube вже вдалося залучити інвестиції в розмірі $1,1 млн.

Ідея Petcube зародилася, коли киянину Олександру Нескіну не було з ким залишити вдома собаку Роккі.

За 2013 рік команда зуміла створити прототип робота, який грає з вихованцями лазерною указкою, стрім відео з ними на смартфон і взагалі всіляко радує власників вихованців. У тому ж році проект поставив рекорд на Kickstarter, а в 2014 стартап оголосив про відправлення першої партії готових девайсів.

Y Combinator - венчурний фонд, заснований у березні 2005 року. Фонд проводить два тримісячних цикли фінансування на рік, протягом яких допомагає засновникам стартапів знайти інвесторів, а також інвестують до $120 тисяч взамін на 7% від компанії.

Головне

Бізнес/Фінанси

11 грудня, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися