Видасть роз’яснення. Податкова розповість про послаблення податкових зобов’язань в умовах відключення світла — Гетманцев

24 листопада 2022, 10:11
Данило Гетманцев (Фото:НВ)

Данило Гетманцев (Фото:НВ)

Голова парламентського комітету з питань фінансів Данило Гетманцев запевнив, що податкова незабаром видасть роз’яснення щодо послаблення податкових зобов’язань.

Податкова служба незабаром видасть роз'яснення щодо послаблення податкових зобов'язань в умовах енерговідключень.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань фінансів Данило Гетьманцев.

Відео дня

Депутат зазначив, що на зустрічі з керівництвом Держподаткової служби вдалося домовитися, що робота підприємств не повинна зупинятися ні на хвилину через неможливість виконання податкових норм в умовах енерговідключення.

«Головний висновок — жоден підприємець не повинен постраждати через неможливість виконання своїх податкових зобов'язань через відключення електроенергії», — написав Гетьманцев.

Депутат зазначив, що це стосується і підприємств торгівлі ( незастосування РРО), і АЗС, і (можливих) прострочення реєстрації податкових накладних, та «інших порушень, які насправді не є порушеннями».

"Відповідне роз'яснення отримаємо якнайшвидше", - зазначив голова комітету.

Через російські обстріли Української інфраструктури 23 листопада було знеструмлено переважну більшість споживачів електроенергії по всій країні. Зокрема, зупинилися енергоблоки всіх АЕС, які перебувають під контролем України. Запорізька АЕС перейшла в режим повного блекауту.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X