Верховний суд закрив справу про вклади Суркісів в ПриватБанку без урахування «антиколомойського» закону

21 жовтня 2020, 09:27

Велика палата Верховного суду відхилила клопотання Нацбанку України про застосування «антиколомойського» закону в ході розгляду справи про вклади сім'ї Суркісів в ПриватБанку і законність bail-in.

Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на рішення Верховного суду, яке оприлюднено в Єдиному держреєстрі судових рішень.

У Верховному суді вирішили, що доводи Нацбанку про застосування «антиколомойського» закону «слід відхилити, оскільки провадження у цій справі підлягає закриттю на інших підставах».

Відео дня

Суркіси оскаржують обмін їх коштів в ПриватБанку на суму понад 1 млрд грн на акції банку (bail-in) в ході націоналізації фінустанови. 15 червня Велика палата Верховного суду частково задовольнила касаційну скаргу Нацбанку, ПриватБанку і Міністерства фінансів на рішення судів нижчих інстанцій, які скасовували рішення НБУ про визнання сім'ї Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами.

19 жовтня генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила, що Велика палата Верховного суду передала до Печерського райсуду Києва справу за позовом сім'ї Суркісів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X