Верховний суд повернув Привату право вимоги до Коломойського на 7,5 млрд грн

11 листопада 2020, 15:37

Верховний суд прийняв рішення, яким повернув державному ПриватБанку права кредитної вимоги на суму майже 7,5 млрд грн.

Верховний суд задовольнив касаційну скаргу ПриватБанку, скасувавши попередню постанову Північного апеляційного суду. Своїм рішенням апеляційний суд задовольнив вимоги ТОВ Тех-Трейд-Інвест до ПриватБанку, ТОВ Парктур, ТОВ Скорзонера, ТОВ ШЕЛТА, ТОВ Аспект. Про це пише Finbalance з посиланням на рішення суду.

Відео дня

Свім рішенням Верховний суд залишив у силі постанову Господарського суду Києва від 24 жовтня 2018 року, яким ТОВ Тех-Трейд-Інвест відмовлялося в задоволенні зазначеного позову.

Таким чином, Верховний Суд повернув ПриватБанку права кредитного вимоги на суму майже 7,5 млрд грн.

ВС дійшов висновку, що апеляційний суд в своєму рішенні не вказував, які саме права компаній були порушені. Також апеляційний суд не аргументував наявності реальності порушення прав і інтересів і залишив без уваги правові наслідки задоволення позову.

«Апеляційний господарський суд не врахував, що судове рішення не може ґрунтуватися на припущеннях, висновки суду повинні бути підтверджені належними доказами», - йдеться в рішенні ВС.

Як пише видання з посиланням на дані госрееста, одним із засновників Тех-Трейд-Інвест є компанія Скорзонера, кінцевими бенефіціарами якої є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Раніше Верховний Суд не став застосовувати «антиколомойський» закон при розгляді касаційної скарги у справі ПриватБанку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X