Великий український банк призупинив операції з платіжними картами

22 серпня 2018, 15:18

У середу, 22 серпня, будь-які операції з платіжними картками Альфа-банку тимчасово недоступні.

Про це повідомили у прес-службі фінустанови.

“Сьогодні протягом дня будуть тимчасово недоступні будь-які операції за платіжними картками, а також інтернет-банкінг My Alfa-Bank і мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine”, - заявили в Альфа-банку.

Відео дня

Це пов’язано з тим, що банк запускає новий центр обробки карткових операцій (процесинговий центр), який повинен розширити можливості власників карток і пришвидшити їх обслуговування.

При цьому, до кінця дня Альфа-банк повністю відновить активність карток і інших сервісів.


Альфа-банк (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано в 1993 році. Акціонерами фінустанови є ABH Ukraine Limited (Кіпр, володіє 90,1% акцій) і міжнародний інвестиційний фонд MSP Stiftung (Ліхтенштейн, 9,9%).

У свою чергу, власниками ABH Ukraine Limited через ABH Holdings є уродженець Львова Михайло Фрідман (32,9%) і уродженець Києва Герман Хан (майже 21%), що є в даний час громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузьмічов - 16, 3%, Петро Авен - 12,4%, Андрій Косогов - 3,7% (всі - громадяни РФ, які проживають в Москві), UniCredit SpA (Італія) - 9,9% і The Mark Foundation for Cancer Research (Кайманові о-ви) - 3,9%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром активів Альфа-Банк займав 8-е місце (58 млрд грн), а сестринський з ним Укрсоцбанк - 7-е місце (58,3 млрд грн) серед 84 діючих фінустанов.

Показати ще новини
Радіо NV
X