Великий український банк перевів картки на нову платформу

23 серпня 2018, 12:58

Альфа-банк перевів платіжні карти на новий власний центр обробки карткових операцій (процесинговий центр).

Про це повідомили в прес-службі фінустанови.

Раніше Альфа-банк використовував Український процесинговий центр з групи Raiffeisen Zentralbank.

Процес перекладу карт зайняв шість годин від повної зупинки операцій до включення платіжних карт і ключових сервісів.

Відео дня

У банку відзначають, що всі операції за картками банку наразі доступні в повному обсязі, сервіси повністю відновлені та працюють в звичайному режимі.

Днем раніше, 22 серпня, будь-які операції з платіжними картами Альфа-банку були тимчасово недоступні.


Альфа-Банк (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано в 1993 році. Акціонерами фінустанови є ABH Ukraine Limited (Кіпр, володіє 90,1% акцій) і міжнародний інвестиційний фонд MSP Stiftung (Ліхтенштейн, 9,9%).

У свою чергу, власниками ABH Ukraine Limited через ABH Holdings є уродженець Львова Михайло Фрідман (32,9%) і уродженець Києва Герман Хан (майже 21%), що є наразі громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузьмічов - 16, 3%, Петро Авен - 12,4%, Андрій Косогов - 3,7% (всі - громадяни РФ, які проживають в Москві), UniCredit SpA (Італія) - 9,9% і The Mark Foundation for Cancer Research (Кайманові о-ви) - 3,9%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року по розміру активів Альфа-Банк посідав восьме місце (58 млрд грн), а сестринський з ним Укрсоцбанк - сьоме місце (58,3 млрд грн) серед 84 діючих банків.

Показати ще новини
Радіо NV
X