Великі банки Волл-стріт отримають $1 трлн прибутку за підсумками десятиліття — Bloomberg

27 грудня 2022, 15:27
Банки Волл-стріт заробили $1 трлн за останнє десятиліття (Фото:Reuters / File photo)

Банки Волл-стріт заробили $1 трлн за останнє десятиліття (Фото:Reuters / File photo)

Найближчим часом великі банки Волл-стріт досягнуть позначки $1 трлн прибутку за останнє десятиліття.

Шість великих банків Волл-стріт - JPMorgan, Bank of America, Wells Fargo, Citigroup, Goldman Sachs і Morgan Stanley - наприкінці цього місяця або в перші кілька тижнів 2023 досягнуть позначки $1 трлн прибутку за 10-річний період.

Відео дня

Про це пише Bloomberg із посиланням на оцінки аналітиків.

За словами колишньої керуючої Федрезервом США Бетсі Дьюк, за десятиліття суспільного невдоволення банками, посилення регулювання, геополітичного хаосу, пандемії та підступних ринкових коливань банки не тільки змогли впоратися з усім цим, а й заробили $1 трлн прибутку.

Загальна схема бізнесу за роки не змінилася. Також наголошується, що витрати на персонал шести компаній, які на початку ери коливалися в районі $148 млрд, а потім скоротилися на кілька років, у 2019 році підскочили до $154 млрд. При цьому загальна кількість працівників скоротилася.

Зазначається, що сума прибутку за останні 10 років затьмарює показники попереднього десятиліття, навіть з урахуванням інфляції та злиття великих банків під час фінансової кризи.

Водночас Bloomberg наголошує, що інші корпоративні гіганти, особливо в Кремнієвій долині, досягли надто багато, щоб Волл-стріт могла претендувати на монополію на успіх.

Зокрема, Apple заробила понад півтрильйона доларів, у Microsoft, Berkshire Hathaway та Alphabet випередили JPMorgan.

За прогнозами CEBR, у 2023 році світ зіткнеться з рецесією, оскільки вища вартість запозичень, спрямована на боротьбу з інфляцією, призводить до скорочення економіки низки країн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X