Велика українська мережа ломбардів вирішила давати кредити під заставу криптовалют

27 лютого 2018, 17:16

Українська мережа ломбардів Скарбниця найближчим часом представить нову послугу – кредити під заставу криптовалют.

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Впровадження цього проекту обумовлено стрімким розвитком криптовалют і blockchain у світі", – пояснив таке рішення керівник відділу маркетингу компанії Іван Іпатов.

Відео дня

Клієнтам буде запропонований калькулятор, за допомогою якого можна буде визначитися з типом і обсягом криптовалют для застави, строком та сумою кредиту.

Власники криптовалют зможуть отримати кредит в гривні на строк до 31 дня з правом продовження. Як тільки заборгованість по кредиту погашена – вся сума криптовалют, яка була передана в заставу, повертається позичальнику в повному обсязі.

"За кожним договором IT-система буде вести автоматичний облік суми криптовалют у заставі і ціну, по якій зафіксована угода. Це означає, що в разі зростання ціни можливе збільшення суми позики, а при падінні позичальник має достатньо часу на прийняття рішення про подальшу долю своїх активів ", - відзначили в компанії.

Відзначимо, що в Україні досі не вирішено питання правового статусу як криптовалют в цілому, так і їх майнінгу зокрема. Наприклад, Національний банк України заявив, що не може визнати криптовалюти валютою і попереджає про ризики шахрайства.

При цьому, в минулому році ряд народних депутатів запропонували Верховній Раді легалізувати оборот криптовалют в Україні, зареєструвавши два законопроекти - №7183 і №7183-1.

Однак, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку відмовилася підтримати ці законопроекти в тому вигляді, в якому вони були подані.

Кіберполіції виступила за легалізацію криптовалют в Україні. Крім того, в парламентському комітеті з питань інформатизації та зв'язку виступили за законодавче поділ майнінгу і криптовалют.

Показати ще новини
Радіо NV
X