Вартість криптовалют перевищила півтрильйона доларів

14 грудня 2017, 11:58
Загальна вартість світового ринку криптовалют досягла рекордного показника в $500 млрд

На даний момент капіталізація світового крипторинку становить майже $511 млрд. При цьому, 13 грудня вона досягала $512,4 млрд.

П'ятірку найбільших за вартістю криптовалют складають: Bitcoin ($281 млрд), Ethereum ($71,5 млрд), Bitcoin Cash ($31,5 млрд), Ripple ($21,5 млрд) і Litecoin ($16,4 млрд).

Відео дня

Капіталізація криптовалюта/дані coinmarketcap
Капіталізація криптовалюта/дані coinmarketcap Фото:

Відзначимо, що лише трохи більше місяця тому капіталізація криптовалют вперше подолала позначку в $200 млрд. 27 листопада загальна вартість цифрових валют у світі переступила за $300 млрд. А всього тиждень тому, 7 грудня, крипторинок подолав позначку вартості в $400 млрд.

Таким чином, з початку грудня вартість криптовалюта зросла майже на 67%.

Різке зростання багатьох криптовалют пов'язане з повідомленнями світових ЗМІ про те, що японські і південнокорейські банки мають намір почати тестування блокчейн-технології Ripple для збільшення транскордонних платежів протягом одного дня, а також зменшення комісії на 30%.

Крім того, американські ЗМІ повідомили, що біржі CBOE і CME Group можуть випустити ф'ючерси на Ethereum і Litecoin на тлі успішної торгівлі ф'ючерсами на Bitcoin. Втім, ця інформація поки не отримала офіційного підтвердження.

Нагадаємо, що 1 грудня комісія з термінової ф'ючерсної торгівлі сировинними товарами (CFTC) дозволила запуск торгівлі ф'ючерсами на Чиказькій товарній біржі (CME Group Inc), Cboe Global Markets Inc., яка управляє Чиказької біржею опціонів (Chicago Board Options Exchange, CBOE).

CBOE провела перші торги ф'ючерсами на Bitcoin 10 грудня а CME раніше оголошувала дату запуску ф'ючерсів на 18 грудня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X