В Українській біржі прокоментували обшуки СБУ

16 жовтня 2018, 20:19

В Українській біржі назвали дії слідчих під час обшуку СБУ коректними і сподіваються, що обшуки не спричинять негативних наслідків на можливості України залучати позикові кошти.

Про це повідомили у прес-службі біржі.

"В цілому слід зазначити коректність роботи слідчих, які діяли виключно в рамках своїх повноважень і не перешкоджали основній діяльності біржі", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

У біржі зазначили, що слідчим не довелося вилучати серверне обладнання, комп'ютери, телефони співробітників біржі, так як керівництво надало всі необхідні документи.

"Десятий рік ми здійснюємо свою діяльність виключно в рамках закону і внутрішніх документів, які пройшли узгодження в НКЦПФР (Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку - ред.), а також на підставі договірних відносин з розрахунковими організаціями, які теж здійснюють ліцензовану діяльність під жорстким наглядом відповідних регуляторів", - заявили в Українській біржі.

У прес-службі запевнили, що біржа контролює всі операцій, які на ній здійснюються в межах своїх зобов'язань і вимог, що визначені чинним законодавством та спеціальними нормативно-правовими актами. А інформація про всі укладені угоди "своєчасно передається в НКЦПФР, а угоди, що підлягають фінансовому моніторингу - в Державну службу фінансового моніторингу".

Нагадаємо, що СБУ розслідує факти маніпулювання на ринку цінних паперів та легалізації доходів через фондові біржі. Загальна сума легалізованих зловмисниками коштів становить понад 100 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X