В Україні запустили новий вид банківських карток

18 червня 2018, 12:48

Державний Ощадбанк першим в Україні почав випуск цифрових prepaid-карт для оплати смартфоном.

Про це повідомила прес-служба банку.

Зазначається, що картка призначена для здійснення на території України розрахунків в інтернеті, безконтактних оплат смартфоном в торгово-сервісній мережі, операцій в Ощад 24/7. Поповнювати цифрову prepaid-карту можна в POS-терміналах в відділеннях Ощадбанку і P2P-переказами з карток будь-яких банків України.

Відео дня

Таку картку неможливо втратити або вкрасти, запевняють в Ощадбанку.

Prepaid-карту можна завантажити в смартфон для проведення безконтактних оплат. Вона не має фізичного носія, не прив'язана до інших карток і карткових рахунків. Щоб отримати таку картку, не обов'язково бути клієнтом Ощадбанку, не потрібно відвідувати його відділення та надавати документи, додають в прес-службі.

Для отримання і активації потрібно зателефонувати в контакт-центр Ощадбанку, встановити ПІН-код і за допомогою чат-бота отримати реквізити картки. При необхідності її реквізити можна додати в електронні гаманці Google Pay і Ощад PAY.

"Одне з головних завдань, над вирішенням якого працюють учасники ринку протягом останніх років, – побудова безготівкової економіки і, зокрема, популяризація безготівкових розрахунків. Впроваджуються інноваційні платіжні рішення та інструменти, розширюється мережа для безготівкової оплати... Сьогодні виводимо на ринок цифрову prepaid-картку, з якою безготівкові розрахунки стають ще зручнішими", - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X