В Україні закрили більше сотні валютних обмінників

10 жовтня 2017, 10:24
За 9 місяців 2017 року Національний банк України (НБУ) виявив 101 нелегальний валютний пункт обміну валют

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Також наголошується, що всього у січні-вересні поточного року НБУ здійснив 770 перевірок пунктів обміну валюти небанківських фінансових установ. Перевірки здійснювалися у Києві і у всіх областях України.

Відео дня

Нелегальні пункти обміну валют працювали у Києві, в Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Тернопільській, Харківській та Чернівецькій областях.

Інформацію про нелегальні обмінні пункти НБУ передає до правоохоронних органів. Регулятор відзначає, що найбільш ефективною є співпраця з підрозділами захисту економіки Національної поліції України у Києві, Київській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях, від яких надходять повідомлення про заходи, прийняті для припинення діяльності незаконних пунктів обміну валют.

Нагадаємо, НБУ почав регулярні перевірки з вересня 2016 року. У минулому році Нацбанк здійснив 362 перевірки пунктів обміну валюти у 14 регіонах України.

Станом на 1 жовтня 2017 генеральні ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, мають 31 небанківські фінустанови, а також Укрпошта. На сьогоднішній день в Україні зареєстровано 3537 відокремлених підрозділів небанківських фінансових установ.

Показати ще новини
Радіо NV
X