В Україні з'явилася нова міжнародна платіжна система

28 березня 2017, 15:13
Національний банк України (НБУ) погодив правила міжнародної платіжної системи AVERS №1 і видав платіжній організації цієї системи ПАТ Кредит Оптима Банк (м. Київ) свідоцтво від 23 березня 2017 № 33

Про це повідомила прес-служба регулятора.

"Відомості про міжнародну платіжну систему AVERS №1 унесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури", - відзначає НБУ.

Відео дня

Також уточнюється, що з правилами міжнародної платіжної системи AVERS №1 учасниками платіжної системи можуть бути банки України та небанківські фінансові установи, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків та які на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам міжнародної платіжної системи AVERS №1 щодо переказу коштів за допомогою цієї системи. Розрахунковим банком платіжної системи є ПАТ Кредит Оптима Банк.

Нацбанк інформує, що на 27 березня 2017 року до реєстру внесено відомості про 26 міжнародних і внутрішньодержавних систем переказу коштів, з яких 19 систем, створених резидентами (8 створені банками), ще 7 систем, створених нерезидентами.

Всього за січень - лютий 2017 за допомогою систем, створених як резидентами, так і нерезидентами, перераховані:

  • в Україну - $344 млн (в екв.)
  • за межі України - $42 млн (в екв.)
  • в межах України - $657 млн (в екв.)

Нагадаємо, що Національний банк 3 січня зареєструвала нову внутрішньодержавну платіжну систему – Лео.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X