В Україні вперше продали майно, конфісковане у корупціонерів

1 грудня 2017, 16:10
В середині листопада відбулися перші електронні торги арештованим майном, переданим в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

Про це повідомила прес-служба Нацагентства.

"20 листопада було успішно реалізовано 3 з 5 транспортних засобів. Станом на сьогодні від продажу автомобілів на рахунки Національного агентства вже надійшло понад 1,5 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Всі транспортні засоби були реалізовані на електронному аукціоні OpenMarket (держпідприємство СЕТАМ) з підвищенням стартової ціни в середньому від 10 до 80 тис грн.

Відповідно до закону кошти від реалізації транспортних засобів будуть спрямовані на спеціальний депозитний рахунок.

Також Національне агентство цього тижня передало на реалізацію ще 5 транспортних засобів. Електронні торги відбудуться до кінця цього року. Очікуваний обсяг надходжень від їх продажу становить понад 2,5 млн грн.

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України на підставі судового рішення у кримінальному провадженні передала в управління Національному агентству арештоване майно, серед якого – 22 транспортні засоби.

Показати ще новини
Радіо НВ
X