В Україні вирішив самоліквідуватися ще один банк

8 серпня 2017, 09:34
Акціонери Апекс-банку мають намір припинити банківську діяльність фінустанови

Про це банк повідомив у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Finclub .

"Банк має намір розглянути питання припинення здійснення банківської діяльності без припинення юридичної особи", - йдеться в порядку денному зборів.

Відео дня

Це питання акціонери розглянуть на зборах 23 серпня.

Ще одне питання порядку денного - затвердження плану припинення здійснення банківської діяльності без припинення юридичної особи. Здати Нацбанку банківську ліцензію і продовжувати працювати як юрособа або як фінустанова з ліцензією Нацкомфінпослуг дозволяє нове законодавство, прийняте навесні.

Однак НБУ поки що не дав жодному банку такого дозволу. Раніше банк Новий хотів скористатися такою можливістю, але НБУ визнав його неплатоспроможним через порушення вимог до регулятивного капіталу.


Апекс-Банк заснований у 2009 році. Згідно з його сайтом, акціонером фінустанови є Євген Кузнєцов. Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 липня 2017 року Апекс-Банк займав 84-е місце (174,74 млн грн) серед 90 банків, що діяли в країні.


Нагадаємо, що в червні український комерційний банк Фінансовий партнер заявив про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи.

Раніше, в кінці лютого Фінбанк Олександра Грановського подав на розгляд НБУ заявку на самоліквідацію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X