В Україні вирішив самоліквідуватися ще один банк

8 червня 2017, 15:51
Український комерційний банк Фінансовий партнер заявив про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи

Про це йдеться в повідомленні банку.

"На позачергових загальних зборах акціонерів ПАТ КБ Фінансовий партнер 7 червня 2017 року прийнято рішення про прикращении банківської діяльності без закриття юридичного особи у відповідності з Законом України Про спрощену процедуру реорганізації та капіталізації банків", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

В результаті прийнятого рішення, банк повідомляє, що надалі не зможе виконувати проведення операцій держателям банківських платіжних карток MasterCard.

"Пропонуємо Вам здійснити заходи по зняттю/перерахування коштів з карткових рахунків до дати блокування карток MasterCard", - зазначає банк.

Також повідомляється, що датою блокування карток MasterCard буде 3 липня 2017 року. Після цієї дати зняття коштів з карткових рахунків буде можливо в касі банку після закінчення 45 днів у відповідності з умовами укладених договорів та у відповідності з правилами міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

Нагадаємо, що в квітні 2017-го банк Фінансовий партнер заявив, що має намір припинити банківську діяльність шляхом самоліквідації.

Раніше, в кінці лютого Фінбанк Олександра Грановського подав на розгляд НБУ заявку на самоліквідацію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X