В Україні повністю заборонили електронні гроші WebMoney

24 травня 2018, 15:40

В оновлений список юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) включена російська електронна платіжна система WebMoney.

Про це йдеться в Указі президента № 126/2018.

Санкції введені строком на три роки проти власника платіжної системи - литовської компанії (WM Transfer Ltd (ВМ Трансфер ЛТД2). Аналогічні санкції вводяться у відношенні до компаній ВМР і ВебМаніРу.

Відео дня

Санкції передбачають блокування активів (тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним майном), обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності.

На дану компанію також поширюються і інші санкції, в тому числі заборона на видачу дозволів, ліцензій Національного банку України на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладах на території іноземної держави, на ввіз і вивіз з України валютних цінностей, заборона реєстрації НБУ учасника міжнародної платіжної системи, заборона передачі технологій, прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Згідно з санкціями, щодо WebMoney вводиться заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів/сервісів, в т.ч. до 40 субдоменів.


WebMoney, або WebMoney Transfer - електронна система розрахунків, заснована в 1998 році і належить WM Transfer Ltd. Технічна підтримка та розробка ПО знаходяться в Росії. Головний центр атестації розташовується в Москві. Однак, WebMoney не зареєстровано в якості електронної платіжної системи в Росії, оскільки c юридичної точки зору титульні знаки не є електронними грошима.

Показати ще новини
Радіо НВ
X