В Україні намітилося злиття двох банків

14 червня 2018, 14:46

Одеський МТБ Банк (раніше – Марфін Банк) вирішив приєднати до себе київський банк Центр.

Про це повідомила прес-служба банку.

"На тлі посилення вимог регулятора до комерційних банків України і приведення їх фінансового та правового стану до європейських стандартів, приєднання невеликих банків до більших є природним процесом і слугує посиленню фінансового сектору країни", – пояснили в МТБ Банку.

Відео дня

Зазначається, що в результаті реорганізації МТБ Банк стане правонаступником всіх прав і обов'язків банку Центр щодо його клієнтів, партнерів, контрагентів, а статутний капітал МТБ Банку збільшиться до 635 млн грн.

Крім того, в розпорядження МТБ Банку перейде картковий процесинговий центр, що підтримує роботу з національною платіжною системою Простір.

"Надалі на цій основі планується розширення зони обслуговування процесинговим центром міжнародних карткових систем, що значно розширить можливості фінансових сервісів банку", – уклали в МТБ.


МТБ Банк (раніше – Марфін Банк, Морторгбанк, Морський транспортний банк) засновано в 1993 році.


Нагадаємо, що влітку 2017 року компанія Cyprus Popular Bank Public Co Ltd, кінцевим бенефіціаром якої була Республіка Кіпр в особі міністра фінансів, продала контрольний пакет акцій Марфін Банку. Новим власником стала компанія Saggarko Limited, а кінцевими бенефіціарами в результаті угоди – громадяни України Михайло Партікевіч і Ігор Згуров.

Зокрема, Згуров обіймає посаду радника виконавчого директора з економічних питань Одесагазу.

У жовтні 2017 го працівників Марфін Банку запідозрили у виведенні з банку близько 300 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X