У США заарештували засновника багатомільярдної піраміди, що базувалась на фіктивній криптовалюті OneCoin

11 березня 2019, 13:08

У Нью-Йорку заарештували засновника криптовалюти OneCoin Костянтин Ігнатов, за допомогою якої вкрали мільярди доларів у інвесторів, створивши фінансову піраміду

Американський прокурор по південному округу Нью-Йорка (SDNY) пред'явив звинувачення Костянтину Ігнатову і Руже Ігнатової в шахрайстві з використанням електронних засобів і цінних паперів, відмиванні грошей, заявивши, що вони обдурили інвесторів отримавши «мільярди доларів», використовуючи фіктивну криптовалюту OneCoin.

Відео дня

Костянтин Ігнатов був заарештований у міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса на початку цього тижня у рамках розслідування.

Згідно прес-релізу прокуратури, OneCoin - це піраміда, де учасники отримують комісійні за залучення інших людей в проект, продаючи їм кріптопакети на навчання. В даний час OneCoin налічує 3 мільйони членів по всьому світу.

У той час як OneCoin стверджує, що токени криптовалюта майняться на їх серверах, і що зростання їх цін органічне, що є неправдою, йдеться у релізі.

Крім того, Ружа Ігнатова нібито заявила в електронному листі, що у неї є «стратегія виходу» з компанії. Згідно, якої вони ховаються із грошима, перекладаючи вину за їх зникнення на інших людей.

Поки Костянтин Ігнатов був заарештований, Ружа Ігнатова залишається на волі. Інший обвинувачений, Марк Скотт, був заарештований у минулому році у штаті Массачусетс.

Ружі Ігнатової також пред'явлені звинувачення в Індії.

За даними прокуратури, лише в період між 4 кв. 2014 року і 3 кв. 2016 дохід OneCoin Ltd. склав 3,353 млрд євро, а прибуток - 2,232 млрд євро.

Показати ще новини
Радіо NV
X