У НАБУ не гарантували конфіденційності вилученим документам — голова ПриватБанку

15 жовтня 2019, 11:20

Як розповів в інтерв'ю НВ Бізнес голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл, НАБУ не гарантував банку конфіденційності, вилучених детективами документів про юридичних радників

Як розповів в інтерв'ю НВ Бізнес голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл, банк передав НАБУ всі документи, проте бюро не гарантувало їм конфіденційності. «В липні, в той самий день, коли відбувалося слухання в Апеляційному суді в Лондоні, НАБУ отримало рішення суду, куди банк навіть не запросили, про примусову виїмку величезної кількості документів, пов’язаних з судовими процесами банку проти колишніх власників як в Україні, так і за кордоном. Для нас було очевидно, що це дуже штучний привід, адже було реанімовано кримінальну справу дворічної давнини, а в рішенні суду стверджувалося, що банк збирається знищити всі документи. Ми передали документи слідчим і звернулися з листом до керівництва НАБУ, попросивши забезпечити конфіденційність документів, тому що їх витік може нашкодити захисту інтересів банку в судах. Через місяць ми отримали відповідь, дуже короткий і без гарантій конфіденційності «, — поділився Крумханзл.

Відео дня

Нагадаємо, в ПриватБанку повідомили, що підставою для слідчих дій детективів НАБУ були заяви від колишніх народних депутатів Дубініна і Купрія, які в засобах масової інформації та відкритих джерелах зв’язуються з колишніми власниками банку. Провадження за скаргами екс-депутатів були зупинені слідчими органами ще в 2017 році, але відновлені влітку 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X