В МВФ схвалили впровадження електронного декларування в Україні

11 листопада 2016, 08:28
У Міжнародному валютному фонді заявили, що впровадження електронного декларування в Україні є прогресом у боротьбі з корупцією

У той же час речник МВФ Джеррі Райс зазначив, що конкретні справи необхідно передавати до суду, повідомляє Радіо Свобода.

"Е-декларування активів високопоставлених чиновників – це прогрес, але Україна повинна робити наступні рішучі кроки у боротьбі з корупцією, включаючи функціонування у повному обсязі нових антикорупційних інституцій і доведення справ до суду", - зазначив Райс.

Відео дня

Нагадаємо, 31 жовтня закінчився перший етап електронного декларування, за підсумками якого українці дізналися про масштаби багатства українських високопосадовців. Згідно з аналізом електронних декларацій народних депутатів, загальна вартість грошових активів парламентарів становить 12,6 млрд грн. В тому числі на банківських депозитах вони зберігають 2,38 млрд грн, готівкою - 7,4 млрд грн, а в іншій формі - 2,8 млрд грн.

У Національному агентстві з запобіганню корупції заявили, що перші кримінальні провадження за незаконні збагачення українських чиновників варто чекати не раніше січня 2017 року.

5 листопада посол США в Україні Марі Йованович заявила про важливість розслідування підозрілих фактів у електронних декларація українських чиновників.

Показати ще новини
Радіо NV
X