У Мінфіні розповіли, кого хочуть бачити на чолі Податкової та Митної служб

22 березня 2019, 13:10

Ключове завдання, яке Мінфін ставить перед новими керівниками фіскальних відомств - залучити до роботи нових співробітників

До кінця квітня Податкова і Митна служби отримають нових керівників, розповіло НВ високопоставлене джерело в Мінфіні.

Кандидати можуть подати документи до 5 квітня, а вже 8-9 квітня пройде тест на знання англійської мови. "Це повинно відсікти людей, які будуть подаватися на посаду, маючи за спиною лише досвід роботи на митному пості", - говорить джерело в міністерстві.

Відео дня

16 квітня пройде тестування кандидатів на знання податкового та митного законодавства, а також на вміння застосовувати управлінський досвід.

Базовий оклад для керівників Податкової та Митної служб складе 24 тис. грн до оподаткування. "Звичайно, 24 тис. грн не врятують батька російської демократії, - розповідає джерело в Мінфіні. - Сюди йдуть працювати, так би мовити, за ідею". З надбавками зарплата може скласти 60-70 тис. грн на місяць, додав співрозмовник НВ.

"Сподіваюся, нам вдасться працевлаштувати в якості керівника Податкової та Митної служб когось рівня Максима Нефьодова (першого заступника міністра економіки, - ред.) або Катерини Рожкової (першого заступника голови НБУ, - ред.), - говорить співрозмовник. - Тут мало просто бути фінансистом або банкіром, потрібно добре знати тонкощі бюрократичної системи".

У Мінфіні сподіваються, що на конкурс будуть подаватися люди, у яких є своя команда, яка зможе приєднатися до роботи у фіскальних відомствах. "Ми будемо раді, якщо подасться людина рівня партнера великого консалтингу або юридичної фірми, яка приведе з собою своїх людей-професіоналів", - говорить джерело у Мінфіні.

Кандидати на посаду глави Податкової та Митної служб повинні будуть представити план реформування відомств. "Ми не можемо найняти просто візіонера, - пояснює високопоставлений співрозмовник в Мінфіні. - Потрібна людина, яка знає нюанси законодавства".

Ключове завдання, яке Мінфін ставить перед новими керівникам фіскальних відомств - залучити до роботи нових працівників, зокрема через активну роботу з найму студентів економічних спеціальностей.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 20 березня 2019 року оголосив конкурси на посади голів майбутніх Державної податкової і Митної служб.

Показати ще новини
Радіо NV
X